בטיחות בגובה

המרכז לבטיחות בעבודה בגובה

נכתב ע"י תמיר ב יוני - 4 - 2012 סגור לתגובות על סרטוני בטיחות בגובה – נפו (Napo)

בטיחות בגובה באמצעות סרטוני הדרכה

שמירת בטיחות בגובה איננה מסתכמת אך ורק בידיעת התקנות וכללי הזהירות. חלק חשוב ביותר הנו ישום הכללים והיכולת של האחראי להעביר לאחר את הסכנות להם הוא עלול להיות חשוף והפתרונות הבטיחותיים שיש ליישם.

לאחרונה נתקלתי בדרך יחודית להסביר את נושא העבודה בגובה באמצעות דמות חביבה בשם נפו (Napo) וסדרת סרטוני בטיחות בהם הוא מככב.

אני עושה בסרטנים אלו שימוש בעיקר בעת העברת קורס עבודה בגובה לחניכים שונים

הרעיון ליצירת נפו

הרעיון ליצור את נפו (Napo) נהגה על ידי קבוצה של אנשים מתחומי הבטיחות השונים ותחומי התקשורת אשר חשבו על דרך קלה ואיכותית המאפשרת שבירת גבולות לאומיים, שפות ותרבויות באמצעות יצירת שפה אחידה אשר נועדה לתת פתרונות לצרכים מעשיים של אנשים בעבודתם. הפתרון הנו באמצעות יצירת דמות חביבה בשם נפו אשר מככבת בסדרת סרטים בתחומי העבודה בשונים ומציגה את הסכנות והפתרונות הניתנים לאותם סכנות. הסרטים לא נועדו לספק כיסוי מקיף של כל נושא ונושא ואינם מיועדים לשמש סרטי הדרכה והוראה. תפקיד הסרטים לספק "מתאבן" משעשע והומוריסטי שנועדה לאפשר לראות את נושא הבטיחות באופן רציני אך בד בבד גם מחויכך.

מיהו נפו

סדרת סרטי נפו (Napo) יוצרו באמצעות גרפיקה ממוחשבת, ללא מילים, ומיועדים להתמודד עם סיטואציות שונות בעולם העבודה. לסיפורים המוצגים ישנו ערך חינוכי שכן הם מיצגים את הבעיה ואת פתרונה הבטיחותי. השימוש בשפה אוניברסלית ללא מילים יוצר את החיבור הנדרש לדמות ול ידי כך חוצה את פערי התרבות והשפה.

 

מעוניין בקורס עבודה בגובה? לחץ כאן! או צור קשר 03-9190194

 

נפו שומר על בטיחות בגובה בעבודה בגובה באתר בניה

בסרטון הבא ניתן לראות את נפו וחבריו מתפקדים בסיטואציה של עבודה באתר בניה הכוללת עבודה בגובה, עבודה על פיגום וסכנות גובה נוספות.

הסרטיון מציג כמה מן הסכנות והסיכונים הנפוצים באתר בניה כולל בטיחות בגובה. המטרה הנה לעלות את המודעות לסיכונים הקיימים באתר בניה ולאפשר לצופה לחשוב על הצעדים המונעים שבאפשרותו למקוט על מנת להימנע מסכנות אלו.

סרטי בטיחות (כולל בטיחות בגובה) נוספים ניתן למצוא בקישור הבא: Napo בטיחות בגובה

להזמנת קורס עבודה בגובה מלא את פרטיך בטופס ואנו נחזור

אליך בהקדם! או ב 03-9190194

[contact-form] [contact-field label="שם" type="name" required="true" /] [contact-field label="טלפון" type="text" required="true" /] [contact-field label="אמייל" type="email" /] [contact-field label="הערה" type="textarea" /] [/contact-form]

קטגוריות: כללי

Comments are closed.

Enter the video embed code here. Remember to change the size to 300 x 260 in the embed code.

פוסטים דומים

בחסות

תורגם לעברית ע"י webmagazine תבניות וורדפרס להורדה