שם העסק – סלוגן שיווקי למיתוג


  ממונה בטיחות לבחור את הבחירה הנכונה!

   נומרולוגיה

   נומרולוגיה היא חקר המספרים

   זוהי גם אמונה שאומרת שניתן לנתח ולחזות את כל האירועים, הרעיונות והאובייקטים בחיינו באמצעות מספרים שונים.באופן מסורתי,  נומרולוגיה שימשה כדי לחזות את חייהם של אנשים – היכולות, הכישרונות, הבריאות ומערכות היחסים שלהם. לאחרונה, הוא שימש למטרות רחבות יותר כמו חיזוי אירועים גלובליים ומשברים לאומיים.נומרולוגיה משמשת גם אנשים כדי לנתח את חייהם שלהם ולהבין מה יכול לקרות בסביבתם או אפשרויות עתידיות.

   נומרולוגיה היא חקר המספרים והמשמעויות הסמליות שלהם

   המילה נומרולוגיה באה מהמילים היווניות, אריתמוס מספר ולוגוס שפירושה מילה, מספרת משהו על או מתייחסת אליה. נומרולוגיה ידועה גם כמדע קדוש. בנומרולוגיה, לכל אות במילה יש ערך מספרי תואם וכאשר מספרים אלו מתווספים יחד הם מייצגים את המהות של הפרט הנלמד.

   נומרולוגיה יכולה לשמש לדברים רבים ושונים כמו חיזוי עתיד או הבנת תכונות האישיות שלו. זה יכול לשמש גם למגוון מטרות כמו להבין איך שני אנשים תואמים זה לזה.

   נומרולוגיה היא חקר המספרים והשפעתם על חיי האדם

   במקרה זה, זה אומר שאם לאדם יש יום הולדת ספציפי עם אישיות מסוימת, יש סיכוי גבוה יותר שיהיו לו תכונות, התנהגויות ופגמים מסוימים.

   נומרולוגיה היא חקר המספרים, תכונותיהם ויחסיהם

   זהו פסאודו-מדע שלובש צורות רבות, החל מהענפים הקבליים של היהדות ועד לאמונות המיסטיות יותר בכתבי הקודש ההינדיים.למספר יש תפקיד בנומרולוגיה מכיוון משפיע על תכונות או מאפיינים מסוימים של אדם. המספרים גם קובעים כיצד יש לפעול ברגעים שונים של החיים ואיזה סוג אישיות תהיה לו. נומרולוגיה היא פסאודו-מדע המשתמש במספרים כדי לתאר אופי אנושי ולחזות את עתידו של אדם

   נומרולוגיה היא מחקר העוסק בקשר בין מספרים להתנהגות אנושית. לכל מספר יש משמעות מסוימת, העיקרון המקשר הוא שהמבנה המספרי של כל ישות תמיד מביא את הטבע המהותי שלה.

   למספר יש מאפיין העומד בנפרד מהסמליות והנומרולוגיה

   מספר אינו רק ייצוג סמלי אלא הם ביטוי אונטולוגי של דפוס הקיום.

   שש הספרות הזוגיות, "0" עד "9", הן ספרות קרדינליות רגילות: 0, 1, 2, 3, 4, 5 ו-6 משמשות כמצייני מקום עבור כל ערך מקום מבלי להשפיע על ערכו (דוגמה 11/2 או 0: 02:42). שבע הספרות האי-זוגיות מופיעות בעיקר בשתי השפות תוך שימוש בסמלים בערבית או במערכות סימון אחרות שתוכננו במיוחד לטיפול בסדרי גודל שונים, אך עשויות להופיע גם בהקשרים לא דיגיטליים הכוללים מספרים עשרוניים או שברים.

   שלוש הספרות הרצופות 00 מגלמים את הרעיון האפלטוני של דפוסיות במסגרת שלסדרים מוגדרים יש משמעות בסיסית להשערה

   צרו אתנו קשר השאירו פרטים ונצא לדרך


    ללא קטגוריה שלנו

    ממונה בטיחות

    מערך הבטיחות במפעל! מהי סביבת העבודה שלכם? האם אתם יושבים כל היום במשרד או מסתובבים בחוץ,...
    קרא עוד

    לורם 2

    מדוע צריך "ממונה בטיחות"? בעקבות היסטוריה של פגיעות בגוף, כתוצאה מעבודה שלא על פי כללים וה...
    קרא עוד

    לורם 1

    בטיחות מהי? "בטיחות וגיהות" זוהי תורה העוסקת בשימור שלומם ובריאותם של העובדים, במניעת תאונ...
    קרא עוד
    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי